ZAV-100

Vítejte v soutěži ZAV-100!

POSLEDNÍ INFORMACE PŘED SOUTĚŽÍ:

TRÉNINKOVÁ SESTAVA BUDE K DISPOZICI DO 13:45, PO TOMTO OKAMŽIKU JIŽ NEBUDE TRÉNINK MOŽNÝ. PŘESNĚ VE 14:00 BUDE K DISPOZICI OSTRÁ SOUTĚŽNÍ SESTAVA ZAV-100-XX-contest. STRÁNKA S VÝBĚREM SESTAV SE NEOBNOVUJE AUTOMATICKY, STISKNĚTE PROSÍM F5 PRO OBNOVENÍ STRÁNKY.

TĚŠÍME SE NA VAŠI ÚČAST.

O soutěži

Česká národní skupina na jednání Centrální rady v Istanbulu navrhla – a v Cagliari návrh konkretizovala – uspořádání soutěže ZAV-Minutovky. Centrální rada odsouhlasila uspořádání soutěže ZAV-100 ve spolupráci s federací Intersteno.

Proč ZAV-100? Interinfo ČR slaví v letošním roce 20 let od svého vzniku a autor metody ZAV Jaroslav Zaviačič 80. narozeniny. A tak vznikla myšlenka oslavit souběh těchto výročí novou soutěží, součtem obou jubileí.

Pravidla

Principem soutěže je absolvovat 25 jednominutových opisů textu z obrazovky ve zvoleném jazyce. Penalizace za neopravenou chybu je 100 úhozů, chyby lze opravovat jak Backspacem, tak Ctrl+Backspace (mazání celého slova). Na počátku má každý soutěžící uznaný výkon 0 úhozů za minutu. Pro uznání vyššího výkonu se počítá polovina zlepšení oproti stávajícímu dosaženému výkonu.

Registrace a soutěž

Pro účast v soutěži se zaregistrujte na stránce Registrace. Prosím vyplňte své jméno, školu/organizaci a jazyk, ve kterém si přejete soutěžit. Obdržíte uživatelské jméno a heslo, kterým se můžete přihlásit do tréninkové soutěžní sestavy na stránce student.zav.cz - tréninková sestava má název ZAV-100-XX-training (XX je zvolený jazyk) a můžete ji absolvovat opakovaně. Před začátkem soutěže (údaj níže) se přihlašte na stejnou stránku do rozhraní, kde bude před startem k dispozici ostrá soutěžní sestava ZAV-100-XX-contest.

Výsledky

Výsledky budou přenášeny v reálném čase po začátku soutěže na stránce Výsledky.

Kdy?

13. listopadu 2019 14:00 středoevropského zimního času